0

بازی در خانه برای کودکان 9 ساله

بازی در خانه برای کودکان
بازدید 50

بازی در خانه برای کودکان 9 ساله از موضوعات مهم و چالش برانگیز است. زیرا کودکان در سن 9 سالگی، از طریق بازی ‌ها و فعالیت ‌های مختلف می توانند مهارت ‌های جدید بیاموزند و البته سرگرم شوند. در این مقاله، قصد داریم گلچینی از بهترین وسایل بازی در خانه برای کودکان 9 ساله را معرفی کنیم که علاوه بر سرگرم‌ کننده بودن، آموزنده و جذاب نیز باشند. پس تا انتهای مقاله با ما همراه شوید.

10 پیشنهاد خرید وسایل بازی برای کودکان 9 ساله

یکی از راه ‌های مؤثر برای پرورش خلاقیت، ایجاد ارتباطات مثبت بین اعضای خانواده و تقویت مهارت ‌های اجتماعی و فیزیکی کودکان 9 ساله، بازی کردن با آن ها است. کودکان در هر سن و سالی عاشق بازی و سرگرمی هستند، اما باید وسایل بازی مناسب با سن کودک خود انتخاب کنید و این موضوع کمی حساس است. روانشناسان کودکان، سن 9 سالگی را دوره رقابت و کنجکاوی می نامند. در این سن کودکان سرشار از انرژی و حس رقابت هستند و دوست دارند از کودکان کوچک ‌تر از خود برتر باشند. بنابراین توصیه می شود بازی هایی را برای کودکان 9 ساله خود انتخاب کنید که رقابت سالم، پذیرش انتقاد و نحوه انتقاد ‌کردن صحیح را به آن ها بیاموزند. در ادامه با ما همراه باشید تا لیست بازی در خانه برای کودکان 9 ساله را خدمت شما معرفی کنیم.

لیست بازی در خانه برای کودک 9 ساله

بازی ‌های آموزشی

 1. پازل‌ و معما: حل پازل‌ ها و بازی‌ های معمایی، تفکر منطقی را به کودکان می آموزد و مهارت ‌های حل مسئله کودکان را تقویت می کند. خرید سودوکو و شطرنج برای این سن، بسیار مفید و آموزنده است.
 2. بازی ‌های کارتی و تخته ‌ای: با خرید بازی‌ های کارتی مانند اونو و بازی ‌های تخته ‌ای مانند مونو پولی می توانید مهارت‌ های استراتژیک و تصمیم‌ گیری کودکان خود را تقویت کنید.

محصولات بادی کودک

محصولات بادی

 1. استخر بادی کودک: از مهیج ترین و سرگرم کننده ترین وسایل بازی در خانه برای کودکان 9 ساله، می توان استخر بادی کودک را مثال زد. کودکان می توانند در روزهای گرم تابستانی درون استخر بادی خود شنا و آب تنی کنند و لذت ببرند. با استخر بادی برای کودک فرزند شما می تواند ساعت ها سرگرم باشد تا انرژی روزانه اش تخلیه شود و تحرک کافی داشته باشد. کافیست استخر بادی را در محلی مشخص قرار داده و آن را پر از آب کنید یا توپ های رنگی درون آن بریزید و یک استخر توپ خانگی درست کنید. استخر بادی کودک موجب تقویت مهارت های بدنی، تشویق کودکان به بازی‌ های گروهی، افزایش نشاط و شادابی در کودکان می گردد. ناگفته نماند استخر بادی کودک در ابعاد، طرح و رنگ های مختلف موجود می باشد که به راحتی در کمتر از 5 دقیقه باد شده و قابل استفاده می باشد.
 2. وسایل بادی مخصوص شنا: اگر کودک شما به شنا و تفریحات آبی علاقه مند است، در کنار استخر بادی کودک می توانید یک شناور بادی کودک برای او بخرید. شناور بادی کودک در ابعاد و طرح های زیبا و کودکانه موجود است؛ به راحتی باد شده و قابل استفاده می باشد.

بازی‌ های خلاقانه

بازی خلاقانه

 1. نقاشی و کار دستی: وسایل نقاشی و کار دستی را در اختیار کودکان خود قرار دهید تا با کمک آن ها خلاقیت خود را بروز دهند. البته که کودکان عاشق نقاشی کشیدن و درست کردن کاردستی هستند؛ زیرا بسیار سرگرم کننده است.
 2. نمایش عروسکی: برای تقویت قدرت تخیل و زبان ‌آموزی کودکان خود، از آن ها بخواهید داستان بنویسند، عروسک های ساده با کاردستی درست کنند و سپس یک نمایش عروسکی جذاب اجرا کنند.

بازی ‌های فیزیکی

 1. بازی‌ های حرکتی: به کودکان خود بازی‌ های حرکتی مثل لی ‌لی کردن و وسطی را آموزش دهید. با انجام این بازی ها، انرژی کودکان تخلیه شده و فعال خواهند ماند.
 2. بازی‌ های چالشی: با طراحی بازی ‌های چالشی برای مثال قراردادن موانع در خانه با استفاده از صندلی ‌ها، بالش و پتوها، یا بازی‌ های تعادلی می ‌توانید هماهنگی و تعادل فیزیکی کودکان 9 ساله خود را تقویت کنید.

بازی‌ های اجتماعی

 1. بازی‌ های گروهی: انجام بازی ‌هایی که نیاز به همکاری دارند مانند پانتومیم یا مافیا، رقابت سالم و انتقاد پذیری را به کودکان می آموزد. با انجام این بازی ها مهارت‌ های اجتماعی کودکان تقویت شده و به همکاری و تعامل بیشتر با دیگران تشویق خواهند شد.
 2. بازی ‌های خانوادگی: برای تقویت روابط خانوادگی و ایجاد خاطرات مشترک، ساعاتی از شبانه روز را برای برگزاری بازی های خانوادگی تعیین کنید. بازی هایی را انتخاب کنید که اعضای خانواده بتوانند در آن شرکت کنند و مناسب کودکان نیز باشد.

بازی‌ های پیشنهادی در استخر بادی

همانطور که بیان شد، یکی از وسایل بازی در خانه برای کودکان 9 ساله استخر بادی کودک است. این وسیله علاوه بر فراهم کردن امکان بازی و تفریح، فواید بسیاری برای رشد جسمی و روحی کودکان دارد. در ادامه بازی هایی را پیشنهاد خواهیم داد که با استخر بادی کودک امکان پذیر است.

 • پرتاب حلقه به هدف: چند هدف در استخر بادی کودک مشخص کرده و از او بخواهید که توپ ‌های کوچکی را به سمت هدف ‌های مشخص شده در استخر پرتاب کند. این بازی در تقویت دقت و هماهنگی دست و چشم کودکان بسیار موثر است.
 • جستجوی گنج: برای شروع این بازی ابتدا چند اشیاء کوچک و ضد آب را درون استخر پنهان کرده سپس از کودکان خود بخواهید آن ها را پیدا کنند. این بازی نقش مهمی در تقویت مهارت‌ های جستجو و توجه به جزئیات کودکان دارد.
 • بازی ‌های توپی: برای انجام این بازی، توپ ‌های کوچک و بادی را درون استخر بیندازید و بازی‌ هایی مانند والیبال آبی را در استخر انجام دهید.

خرید وسایل بازی در خانه برای کودکان 9 ساله

بازی در خانه برای کودکان 9 ساله نه تنها سرگرم کننده است، بلکه نقش مهمی در رشد و توسعه مهارت ‌های مختلف آن ها ایفا می نمایند. همچنین، با انجام این بازی ‌ها فرصتی برای گذراندن زمان بین والدین و کودکان ایجاد می شود و روابط عاطفی ‌شان عمیق ‌تر خواهد شد. بنابراین با انتخاب بازی ‌های مناسب و متنوع برای کودکان خود می توانید توانایی آن ها را در زمینه ‌های مختلف کشف و تقویت کنید.

استخر بادی کودک یک وسیله بازی در خانه برای کودکان ۹ ساله است که در تقویت مهارت‌ های حرکتی، افزایش نشاط و شادابی و تشویق کودکان به بازی‌ های گروهی بسیار کمک کننده است.

با توجه به لیست بازی در خانه برای کودکان 9 ساله که در این مقاله به شما معرفی گردید، می توان گفت استخر بادی کودک بهترین گزینه است؛ زیرا هم جنبه‌ ی سرگرمی و هم آموزشی دارد. با استخر بادی کودک می توان به او شنا آموزش داد و مهارت های بدنی و اجتماعی کودک را تقویت کرد.

در همین راستا، فروشگاه اینترنتی اینتکسینو انواع محصولات بادی برند اینتکس را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز عرضه می نماید. اینتکسینو با چندین سال سابقه درخشان فروش انواع محصولات بادی در تهران و سایر شهرستان های کشور، توانسته است رضایت بسیاری از کاربران را کسب نماید. بنابراین استخر بادی کودک از فروشگاه اینتکسینو می ‌تواند لحظات شاد و به یاد ماندنی را برای کودکان 9 ساله بسازد. با توجه به تنوع و کیفیت محصولات ارائه شده در اینتکسینو، می ‌توانید با خیال راحت بهترین محصول را انتخاب کنید. تنها کافیست به وبسایت رسمی فروشگاه اینتکسینو به نشانی https://intexino.com/ مراجعه نموده و نسبت به خرید استخر بادی کودک، بهترین وسیله بازی در خانه برای کودکان 9 ساله از بین چندین مدل متنوع، اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه محصولات بادی می توانید به سایت اینتکسینو مراجعه نمایید و یا با مشاوران اینتکسینو از طریق شماره تماس فروشگاه 28421288-021 در ارتباط باشید.

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *